Pozycjonowanie firm w Białymstoku.

Białystok to stolica województwa podlaskiego, będąca jednocześnie administracyjnym, kulturalnym, naukowym oraz gospodarczym centrum tego regionu. Liczne zabytki, tematyczne szlaki turystyczne i urokliwy Rynek Kościuszki rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Białymstoku, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron internetowych w białymstoku
pozycjonowanie stron białystok

Jednak Białystok to doskonałe miasto nie tylko do zwiedzania, ale także do osiedlenia się na stałe. Według rankingu „The Guardian” znajduje się ono w pierwszej dwudziestce najlepszych europejskich miast do życia.

W tym mieście warto również ulokować swój biznes – Białystok w grudniu 2019 roku odebrał prestiżowe wyróżnienie od organizacji zrzeszającej pracodawców i przedsiębiorców: Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych.

Lokalny biznes się opłaca!

Prowadzenie lokalnych firm w Białymstoku może okazać się bardzo dochodowe. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku odpowiednia promocja, wprowadzenie marki do świadomości klientów i zadbanie o wysoką jakość naszych usług. Każdy zadowolony klient poleci Twoją firmę swoim znajomym, a w razie potrzeby sam ponownie skorzysta z Twojej oferty.

W dzisiejszych czasach lokalny biznes nie ma szans na efektywne zaistnienie w świadomości klientów bez posiadania atrakcyjnej i widocznej strony internetowej. Aby to osiągnąć, coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z usługi lokalnego pozycjonowania witryny.

Pozycjonowanie lokalne w Białymstoku

Usługa pozycjonowania lokalnego sprowadza się do jednego celu: zwiększenia widoczności strony internetowej Twojej firmy w wynikach wyszukiwania.

Ważne jest, aby dotrzeć przede wszystkim do użytkowników poszukujących danej usługi w konkretnym mieście lub regionie. Dzięki temu wybijesz się na tle najbliższej konkurencji i zwiększysz liczbę realnych klientów. W tym przypadku pozycjonowanie lokalne skupia się na wyodrębnieniu fraz kluczowych zawierających nazwę miasta: serwis komputerowy Białystok czy fryzjer Białystok.

Takie pozycjonowanie odnosi świetny skutek w przypadku lokalnych biznesów: klienci, którzy poszukują miejscowych firm, zwykle są już zdecydowani na skorzystanie z ich usług.

pozycjonowanie firm białystok

Co możemy Ci zaoferować?

Lokeo zajmuje się pozycjonowaniem firm lokalnych z całej Polski. Mamy bogate doświadczenie w tego rodzaju działaniach, a przed rozpoczęciem kampanii zawsze staramy się dogłębnie poznać specyfikę branży danego Klienta.

Pozycjonowanie lokalne rozpoczynamy od szczegółowego audytu SEO i analizy witryn konkurencji.

 Wspólnie opracowujemy także działania, mające na celu zbudować odpowiedni profil linków do Twojej strony, zwiększając jej konwersję. To tak zwana strategia link-buildingowa.

Zwieńczeniem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja wizytówki Google, co uczyni ją czytelną i atrakcyjną dla Twoich potencjalnych klientów.

 Następnie wyróżniamy odpowiednie frazy kluczowe, które odzwierciedlają słowa-klucze pożądane przez użytkowników wyszukiwarki.

białystok pozycjonowanie stron

Jako Lokeo oferujemy naszym Klientom także inne usługi z szeroko rozumianego marketingu. Zajmujemy się tworzeniem i optymalizacją wizytówek Google Moja Firma, pozycjonowaniem lokalnym i dbaniem o wzrost widoczności Twojej witryny!

Prowadzisz biznes w Białymstoku?
Wybierz Lokeo. Razem osiągniemy Twój lokalny sukces!

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top