Pozycjonowanie firm w Chrzanowie.

Chrzanów to niewielka miejscowość w województwie małopolskim, ciesząca się prawami miejskimi już od ponad sześciuset lat. Miasto otoczone przez wiecznie zielone bory sosnowe oraz buczyny karpackie, zachęca do odwiedzin pięknem przyrody. 

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Chrzanowie, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron chrzanów
pozycjonowanie stron w chrzanowie

Chrzanów to także miasto sprzyjające lokalnym inwestycjom. Znajduje się tam jedyna w powiecie chrzanowskim galeria handlowa, w której zlokalizowanych jest ponad sześćdziesiąt lokali usługowych: sklepów, kawiarni i restauracji. 

Duża część mieszkańców zajmuje się na co dzień handlem detalicznym, a Chrzanów stał się regionalnym centrum handlu także dla przedsiębiorców z pobliskiego Libiąża, Trzebini oraz Jaworzna. Przy takiej konkurencji warto zadbać, aby lokalnie rozwijany biznes był lepiej zauważalny dla wszystkich potencjalnych Klientów.

SEO dla Twojej strony internetowej w Chrzanowie

Każdy świadomy przedsiębiorca wie, że dziś biznes bez dobrze utrzymanej strony internetowej ma nikłe szanse na zaistnienie w świadomości Klientów. Aby zbudować świadomość Twojej marki w regionie, warto zdecydować się na usługę pozycjonowania lokalnego. Optymalizacja witryny firmy lokalnej skupia się przede wszystkim na tym, aby była ona dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania związanych z konkretnym miastem.

Pozycjonowanie lokalne charakteryzuje się w tym przypadku wysokim stopniem skuteczności – użytkownicy poszukujący lokalnego przedsiębiorstwa z danej branży zwykle mają faktyczną potrzebę skorzystania z jego usług.

Z zakresu pozycjonowania oferujemy:

Darmowy, szczegółowy audyt SEO, który pomoże w doborze właściwych narzędzi do optymalizacji witryny Twojej firmy.

Wskazanie najważniejszych słów kluczowych, które wyszukują użytkownicy w Twoim mieście i optymalizację strony internetowej pod ich kątem.

Optymalizację wizytówki Google, która jest niezbędna do efektywnego prowadzenia lokalnego biznesu.

Opracowanie strategii link-buildingowej, dzięki której zbudujemy dla Twojej strony odpowiedni profil linków. Jej zadaniem jest zwiększenie konwersji na witrynie Twojej firmy.

Ponadto, współpracując z Invette, masz możliwość skorzystania z usług naszego działu copywritingu, który zadba, by treść znajdująca się na stronie Twojej firmy była przejrzysta, dostosowana do wymogów SEO oraz interesująca dla potencjalnych Klientów. Oferujemy również prowadzenie kanałów w social mediach, przeprowadzenie profesjonalnej kampanii AdWords i uzupełnienie pozycjonowania lokalnego o działania z zakresu marketingu szeptanego.

Obsługujemy Klientów z całej Polski, pozostając z nimi w stałym kontakcie i wspólnie monitorujemy bieżące rezultaty naszych działań.

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top