Pozycjonowanie lokalne dla firmy detailingowej

5/5 - (2 votes)
wyniki-lokeo-seo pozycjonowanie lokalne

Efekty 4 miesięcznej kampanii SEO

Fraz w TOP 10
+ 0 %
Wzrost ruchu
+ 0 %

Uzyskany efekt

Nasz klient  zajmujący się auto detailingiem, chciał zwiększyć swoją widoczność na lokalnym rynku korzystając z pozycjonowania lokalnego. Po audycie strony przygotowaliśmy plan optymalizacji, który obejmował szereg zmian i poprawę błędów technicznych. 

Kolejnym krokiem było stworzenie wartościowych treści, które opracowaliśmy wspólnie z klientem. Po dodaniu treści i regularnym zbieraniu wartościowych odnośników odnieśliśmy sukces – frazy, nad którymi pracowaliśmy osiągnęły TOP3, co przełożyło się na ruch i nowe zapytania.

Warto zaznaczyć, że strona klienta wcześniej nie była pozycjonowana, dlatego czekało nas sporo pracy związanej z poprawą błędów technicznych, dodaniem i optymalizacją nowych treści oraz zaindeksowaniem się zbieranych przez nas backlinków.

Po 4 miesiącach kampanii

Podczas kampanii udało nam się uzyskać TOP 3 dla wszystkich pozycjonowanych fraz, co realnie zwiększyło konwersje u naszego klienta.

seo lokeo wyniki detailing

Podsumowanie

Dzięki naszym działaniom optymalizacyjnym nasz klient stał się liderem w Google dla swojej lokalizacji. Teraz skupiamy się na poszerzeniu naszej widoczności o inne miejscowości, dodaniu większej ilości wartościowej treści oraz regularnym zdobywaniu wartościowych odnośników.

Scroll to Top