Pozycjonowanie firm w Gdańsku.

Gdańsk jest jednym z miast należących do Trójmiasta, będącym stolicą województwa pomorskiego. Stanowi centrum krajowej gospodarki morskiej, posiadając duży port handlowy.  Gdańsk to ważny ośrodek kulturalny, gospodarczy, naukowy oraz komunikacyjny całej północnej części Polski. Ze względu na położenie nad Morzem Bałtyckim jest miejscowością atrakcyjną turystycznie.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Gdańsku, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron w gdańsku
pozycjonowanie firm gdańsk

Miłośnicy historii PRL-owskiej polski kojarzą Gdańsk z Solidarnością, miłośnicy literatury z Günterem Grassem, a przedsiębiorcy – z targami branżowymi. Corocznie odbywa się tam aż kilkadziesiąt targów o charakterze branżowym organizowanych między innymi przez Międzynarodowe Targi Gdańskie.

Gdańsk przyciąga do siebie również przedsiębiorców. Działa tam aż ponad 50 tys. podmiotów gospodarczych, w tym największe polskie firmy stoczniowe, energetyczne, odzieżowe czy zajmujące się handlem detalicznym.

Pozycjonowanie lokalne w Gdańsku

Wielość turystów, przedsiębiorców i oczywiście mieszkańców czyni z Gdańska miejscowość atrakcyjną dla lokalnych przedsiębiorców. Konkurencja na rynku lokalnych biznesów w miastach tego pokroju jest bardzo duża. Jak się wybić? Skutecznym narzędziem jest pozycjonowanie lokalne.

Optymalizacja strony www pod kątem pozycjonowania lokalnego skupia się na zwiększeniu jej widoczności w wynikach wyszukiwania związanych z konkretnym miastem. W tym celu w pozycjonowaniu lokalnym najczęściej stosuje się frazy łączące w sobie konkretną usługę z nazwą miasta np. fryzjer Gdańsk, hotel Gdańsk albo muzeum Gdańsk.

Dzięki temu witryna Twojej firmy staje się lepiej widoczna dla użytkowników najbardziej zainteresowanych dokładnie tym typem usług, który oferujesz. Profesjonalnie przeprowadzone pozycjonowanie lokalne to skuteczny sposób na wypromowanie lokalnego biznesu i zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów.

Co wchodzi w skład pozycjonowania lokalnego w Gdańsku?

skrupulatny audyt SEO, dzięki któremu wybierzemy te narzędzia pozycjonowania lokalnego, które przyniosą najlepsze rezultaty w przypadku Twojej firmy.

optymalizacja treści ze względu na dobrane słowa kluczowe. Po doborze właściwych fraz kluczowych może zoptymalizować treści na stronie pod kątem wyszukiwań użytkowników

budowanie profilu linków. Odpowiednio wdrożona strategia link-buildingowa tworzy cenny profil linków prowadzących do Twojej strony. Zwiększa to konwersję oraz ruch organiczny.

ulepszenie wizytówki Google, polegające na jej optymalizacji jej pod kątem przejrzystości, atrakcyjności i kompletności opisu usług.

pozycjonowanie stron gdańsk

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdańsku – co oferujemy?

Firma Lokeo zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym firm z całej Polski. Ale sama optymalizacja stron www to nie wszystko! W naszej firmie możemy również stworzyć wartościowe treści na Twoją witrynę, które spełnią kryteria SEO, a przy okazji będą atrakcyjne dla użytkowników.

Co więcej, dbamy o kreowanie pozytywnego wizerunku firm w social mediach, tworzymy i optymalizujemy wizytówki Google, które są widoczne w Mapach. Dzięki tym działaniom zwiększamy widoczność firm lokalnych w sieci!

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top