Pozycjonowanie stron Katowice.

Katowice to duży ośrodek przemysłowy – ze względu na obecność kopalń jest tu zlokalizowanych wiele fabryk i zakładów. Jako stolica województwa śląskiego są miastem tętniącym życiem i gęsto zaludnionym. Stanowią ważny węzeł komunikacyjny, z lotniskiem, z którego odlatują samoloty do całej Europy, oraz licznymi połączeniami kolejowymi do miast w całej Polsce. 

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Katowicach, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron katowice
pozycjonowanie stron katowice

Katowice to także miasto akademickie – Śląski Uniwersytet Medyczny czy Uniwersytet Śląski przyciągają wielu polskich i zagranicznych studentów. Również pod względem turystycznym Katowice nie mogą narzekać na brak ruchu – turystów przyciąga ciekawa architektura, rozwinięty przemysł rozrywkowy i liczne wydarzenia kulturalne, takie jak organizowany co roku OFF festiwal.

Jest to więc doskonałe miejsce do prowadzenia różnego rodzaju biznesów, ze względu na dużą liczbę potencjalnych klientów. Jak jednak wyróżnić się pośród licznych usługodawców i zaistnieć w świadomości klientów? W przypadku biznesów prowadzonych na terenie konkretnego miasta świetnie sprawdza się pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie lokalne w Katowicach

Jeśli prowadzimy sklep Internetowy lub inną, ogólnopolską usługę, nie ma dla nas znaczenia, gdzie mieszkają nasi potencjalni klienci – nasze usługi obejmują cały kraj. Natomiast w przypadku lokalnego biznesu zależy nam na zdobyciu klientów przebywających na terenie konkretnego miasta – mieszkaniec Warszawy nie pojedzie do fryzjera do Gdańska, nawet jeśli ten ma doskonałe oceny.

Dlatego SEO lokalne skupia się na frazach zawierających nazwę miasta – dzięki temu kieruje na stronę klienta tych użytkowników, którzy faktycznie chcą skorzystać z usługi w danym mieście. Tego typu pozycjonowanie pozwala również zmniejszyć konkurencję – na frazę ,,hydraulik Katowice’’ będzie mniej wyszukiwań niż na frazę ,,hydraulik’’.

Jak działamy?

Przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO strony klienta

Przygotowujemy propozycje zmian, mających na celu wypromowanie strony i zwiększenie ruchu na niej, a tym samym – sprzedaży.

Dbamy o oryginalny i jakościowy content

Dobre treśći są podstawą strony internetowej, które nie tylko poprawiają jej widoczność, ale również podnoszą atrakcyjność strony dla użytkowników.

Stawiamy na dobry kontakt z klientem

Dbamy o to, żeby jak najlepiej poznać jego potrzeby, oczekiwania i cele.

Dopasowujemy strategię do specyfiki branży klienta oraz do profilu jego firmy

Ważny jest dla nas kontakt z klientem, zrozumienie jego celów.

 

Przykładowe kampanie naszych klientów z Katowic.

kampanie seo katowice wyniki
pozycjonowanie stron katowice case study
pozycjonowanie lokalne katowice

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top