Pozycjonowanie firm w Krakowie.

Kraków jest niekwestionowanym królem, jeśli chodzi o turystykę, zarówno jeśli chodzi o turystów z Polski, jak i z zagranicy. Nie bez przyczyny został w tym roku już po raz trzeci wybrany najlepszym europejskim miastem na city break według magazynu ,,Which’’. 

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Krakowie, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron firm kraków
pozycjonowanie stron internetowych w krakowie

Kraków posiada niezwykle bogate zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe na europejskim poziomie. Jest również jednym z najpopularniejszych miast akademickich – studenci z całej Polski i ze świata przyjeżdżają studiować na tutejszych uczelniach z wieloletnią tradycją. Ilość różnego rodzaju biznesów w Krakowie jest ogromna – od małych, rodzinnych firm po ogromne, międzynarodowe koncerny, co sprawia, że tutejszy rynek jest niezwykle konkurencyjny.

Co daje lokalne pozycjonowanie w Krakowie?

W dzisiejszych czasach praktycznie niemożliwe jest prowadzenie jakiegokolwiek biznesu bez intensywnego promowania go w Internecie – szukając jakichkolwiek usług użytkownicy w pierwszej kolejności sięgają po telefon czy laptopa. Lokalne pozycjonowanie biznesów w Krakowie to sposób na pozyskanie klientów zamieszkujących konkretny obszar – miejscowość, miasto lub dzielnicę miasta.

Co zawiera się w ofercie pozycjonowania?

Wysokie pozycje w wyszukiwarce

Kampania pozycjonowania pozwala osiągnąć wysoką, stabilną pozycję w wyszukiwarce, co przekłada się na ruch na stronie , a w efekcie końcowym – na zwiększenie sprzedaży.

Dobór fraz kluczowych

Takie pozycjonowanie przeprowadzane jest na frazy kluczowe, które zawierają człon geolokalizacyjny – na przykład ,,pizzeria Kraków’’ czy ,,mechanik Kraków Ruczaj’’ – dzięki temu trafiamy do użytkowników, którzy szukają usług na danym terenie i są zdecydowani z nich skorzystać.

Audyt i optymalizacja witryny

Po wybraniu odpowiednich fraz kluczowych nasza firma przystępuje do optymalizacji strony – przy pozycjonowaniu lokalnym niezwykle ważne jest, aby roboty Google nie miały wątpliwości, jakiego miasta lub regionu dotyczy strona. Na samym początku współpracy przeprowadzamy także Audyt SEO.

Kampania link-buildingowa

Prowadzimy również link building na frazy lokalne, aby wypromować stronę i zwiększyć jej wiarygodność. Zbieramy wartościowe odnośniki z blogów, for, artykułów i wielu innych miejsc w sieci. Tworzymy i dodajemy artykuły sponsorowane na największe portale, które nie tylko promują Twoją firmę, ale także dają wysokiej jakości odnośniki.

Unikalne treści

Nasze działania nie kończą się w momencie osiągnięcia przez stronę pożądanego wyniku w wyszukiwarce. Dbamy o ciągła aktualizację i rozbudowywanie treści na stronie tak, aby odpowiadały one zarówno algorytmom Google jaki i potrzebom użytkowników.

Zobacz nasze przykładowe kampanie pozycjonowania lokalnego skierowane na Kraków:

pozycjonowanie Kraków
seo lokalne Kraków
pozycjonowanie lokalne kraków - case study
pozycjonowanie lokalne kraków
pozycjonowanie lokalne kraków - wyniki kampanii

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top