Pozycjonowanie firm w Łodzi.

Łódź to trzecie miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Znane jest, również na świecie, ze szczególnie rozwiniętego przemysłu włókienniczego – na jego terenie zlokalizowane są liczne zakłady firm znanych w całej Polsce. 

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Łodzi, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron internetowych łódź
pozycjonowanie lokalne firm w łodzi

Na terenie Łodzi ma swoje fabryki wiele światowych koncernów – takich jak Gillette czy Dell. Jest to również popularny kierunek turystyczny – wiele Polskich i zagranicznych turystów przyjeżdża, aby zobaczyć słynną ulicę piotrkowską czy Plac Wolności. Łódź, pełna turystów i osób, które przyjechały tu za pracą, jest świetnym miejscem do prowadzenia biznesu. Jednak przy obecnym nasyceniu rynku wszelkiego rodzaju usługami, ciężko jest się wybić – dlatego warto zdecydować się na pozycjonowanie lokalne, które pomoże zdobyć nowych klientów i zaistnieć jako marka w świadomości użytkowników.

Jak wygląda pozycjonowanie lokalne w Łodzi?

W skrócie – jest to szereg działań, których celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla zapytań lokalnych – a więc zawierających nazwę miasta lub dzielnicy, na przykład „włoska restauracja Łódź”.

Google na takie zapytanie wyświetla zwykle 3 wyniki z Map Google, wyniki organiczne oraz reklamy.

Co zawiera się w naszej ofercie pozycjonowania?

Wysokie pozycje w wyszukiwarce

Celem lokalnego pozycjonowania jest wypromowanie firmy – użytkownicy rzadko odwiedzają strony znajdujące się nisko w wynikach wyszukiwania. Aby osiągnąć zamierzony efekt, staramy się każdorazowo jak najlepiej poznać specyfikę firmy Klienta oraz konkurencję w branży.

Darmowy Audyt SEO

Przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO, podczas którego analizujemy stronę Klienta pod kątem widoczności w wyszukiwarce oraz przyjazności dla użytkowników.

Odpowiednio dobrane słowa kluczowe

Następnie określamy, jakie działania należy podjąć, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dobieramy odpowiednie, lokalne frazy kluczowe, pod które będziemy optymalizować stronę.

Wysokiej jakości treści

Zlecamy copywriterom stworzenie wartościowego contentu, który sprawi, że roboty Google uznają stronę za powiązaną tematycznie z zapytaniem, a Klient – za wartą uwagi i interesującą.

Dedykowany opiekun

Każdy z naszych Klientów otrzymuje dedykowanego opiekuna kampanii, który nie tylko wyjaśni specyfikę pozycjonowania strony, jej zasady i definicje, ale przede wszystkim będzie czuwał nad działaniem strony i reagował na wszystkie aktualizacje Algorytmów Google.
wyniki kampanii pozycjonowanie lokalnego w łodzi

Przykładowa kampania pozycjonowania dla Klienta z Łodzi.

seo łódź - wyniki kampanii

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top