Pozycjonowanie firm w Myślenicach.

Myślenice to atrakcyjnie turystyczne miasto należące do aglomeracji krakowskiej. Z powodu bliskiego położenia względem Krakowa, często stanowią dodatkowy punkt wypadowy dla ludzi przyjeżdżających do byłej stolicy.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Myślenicach, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron myślenice
pozycjonowanie stron internetowych w myslenicach

Z kolei dla zmęczonych przesytem krajowych i zagranicznych turystów krakowian są idealnym miejscem na relaksujący weekend. Myślenice oferują przede wszystkim aktywny wypoczynek: słyną między innymi z dobrze utrzymanych tras rowerowych, pieszych szlaków turystycznych, stoków narciarskich, pływalni oraz zmodernizowanych kortów tenisowych.

Jednak miłośnicy tradycyjnego zwiedzenia również znajdą coś dla siebie – wystarczy tu wymienić choćby Dom Grecki czy Muzeum Regionalne. Wraz z rosnącą wartością turystyczną Myślenic, wzrasta także ilość i znaczenie prowadzonych tam biznesów lokalnych.

Lokalny biznes może być dochodowy!

Prowadzenie lokalnego biznesu w Myślenicach, może być naprawdę opłacalne. Najważniejsza jest opinia Klientów – jeśli będą zadowoleni, polecą dane miejsce swoim znajomym lub wystawią mu pozytywną opinię w mediach społecznościowych, co skłoni kolejnych Klientów do jego odwiedzenia. Jednak aby tak się stało, trzeba uprzednio zadbać o odpowiednią promocję naszej firmy, żeby mogła najpierw zaistnieć, a potem zostać na dłużej w świadomości Klientów.

Jednym ze sposobów na skuteczne promowanie biznesu jest pozycjonowanie lokalne, które pozwala zwiększyć widoczność firmowej witryny internetowej w wyszukiwaniach powiązanych z konkretnym regionem i miastem.

Co wchodzi w skład pozycjonowania lokalnego?

Pozycjonowanie lokalne to szereg działań skupionych przede wszystkim na:

Optymalizacji strony internetowej pod kątem fraz kluczowych

Optymalizacja witryny według wytycznych Google.

Skutecznym link-buildingu

Szeroki profil linków do danej strony zwiększa szanse dotarcia do niej potencjalnemu Klientowi i zwiększa na niej ruch organiczny.

Udoskonaleniu wizytówki Google.

Google Moja Firma często bywa pierwszym punktem styczności Klienta z naszą firmą. Dlatego musi zawierać najważniejsze informacje o firmie, lokalizację i na bieżąco być aktualizowana.

Jeśli nasz biznes dopiero powstaje, warto pomyśleć o optymalizacji strony internetowej pod wyszukiwarkę jeszcze przed udostępnieniem jej dla użytkowników. To zapewni lepszą widoczność witryny już na samym starcie!

kampanie seo myślenice

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług z zakresu pozycjonowania lokalnego. Każdą współpracę zaczynamy od szczegółowego audytu SEO, który pomaga nam w doborze odpowiedniej dla danej firmy strategii działania. 

Wybierając Lokeo, będziesz miał również możliwość skorzystania z usług naszych specjalistów, którzy przygotują na Twoją stronę internetową treści o odpowiednim dopasowaniu do kryteriów SEO i specyfiki Twojej branży. Oferujemy także obsługę wizytówki Google, dzięki której będziesz widoczny w Mapie Google na terenie Myślenic.

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top