Pozycjonowanie firm w Nowym Sączu.

Nowy Sącz to miasto położone w Małopolsce, które znajduje się w czołówce województwa, jeśli idzie o liczbę mieszkańców i zajmowaną powierzchnię. 

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Nowym Sączu, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron nowy sącz
pozycjonowanie stron w nowym sączu

 Stanowi centrum życia kulturalnego w regionie: znajdziemy w nim liczne biblioteki, kina, siedziby zespołów teatralnych i klubów literackich oraz muzea – w tym słynny regionalny skansen Sądecki Park Etnograficzny. Miejscowość przyciąga do siebie nie tylko turystów, ale także przedsiębiorców i młodzież. Nowy Sącz słynie z corocznego Światowego Forum Ekonomicznego dla Młodzieży oraz nowosądeckiej podstrefy krakowskiego Parku Technologicznego.

Nowy Sącz miasto lokalnych biznesów

Na tym wszystkim korzystają lokalne biznesy, które w tętniącym życiem Nowym Sączu dostrzegają szansę na odniesienie regionalnego sukcesu. Mowa tutaj nie tylko o kawiarniach i restauracjach, ale także o innego rodzaju usługach – zakładach fryzjerskich, serwisach komputerowych, warsztatach samochodowych, kancelariach adwokackich i innych.

W tak rozwiniętym – pod wieloma względami – mieście jak Nowy Sącz, są to branże, z których wielu klientów potrzebuje skorzystać na co dzień. Jednocześnie prowadzenie lokalnej firmy w takim mieście wiąże się z dużą konkurencją. Jak się wybić? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi usługa pozycjonowania lokalnego.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne pozwala na zoptymalizowanie witryny Twojego przedsiębiorstwa względem wyszukiwań użytkowników zainteresowanych usługami z branży, którą się zajmujesz. Dzięki pozycjonowaniu lokalnym strona internetowa znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania grupy Twoich docelowych klientów. Pozwala to na skuteczniejsze zaistnienie prowadzonego przez Ciebie biznesu w ich świadomości. Dobrze wypozycjonowana strona internetowa to klucz do pokonania konkurencji w mieście/regionie.

pozycjonowanie firm nowy sącz

Co oferuje nasza firma?

Mimo iż siedziba firmy Invette znajduje się w Nowym Sączu, współpracujemy z Klientami z całej Polski. Oferujemy kompleksową usługę pozycjonowania lokalnego, w skład której wchodzi:

Szczegółowy audyt SEO

To darmowy etap, który pozwoli nam na dobór odpowiednich narzędzi do sytuacji Twojej firmy.

Przygotowanie strategii link-buildingowej

Odpowiedni profil linków do Twojej strony zwiększy na niej ruch organiczny, a więc zwiększy liczbę realnie docierających do niej użytkowników.

Optymalizacja wizytówki Google

Ponieważ jest ona często pierwszą stycznością potencjalnego klienta z Twoją firmą, zadbamy o jej przejrzystość, aktualność i atrakcyjność.

Wyszczególnienie właściwych fraz kluczowych

Znajdziemy najlepsze słowa kluczowe, których używają użytkownicy, szukając w Twoim mieście usługi, którą możesz im zaoferować.

 Ponadto, korzystając z usług naszej firmy, możesz zdecydować się na powierzenie nam prowadzenia profili w mediach społecznościowych oraz publikowanych na stronie treści. Zajmie się tym odpowiednio nasz dział social media i dział copywritingu. Profesjonalnie obsługujemy również kampanie Google Ads, a także podejmujemy działania z zakresu marketingu szeptanego.

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top