Pozycjonowanie firm w Nowym Targu.

Nowy Targ to najważniejsza miejscowość Podhala, a zarazem jego historyczna stolica. Stanowi główny ośrodek komunikacyjny, przemysłowy i handlowy w regionie.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Nowym Targu, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron nowy targ
pozycjonowanie firm nowy targ

Miasto od samego początku było związane z handlem oraz rzemiosłem. Swoje siedziby ulokowały tam liczne narodowe i zagraniczne przedsiębiorstwa z różnych branż, między innymi Castorama, Carrefour, Volkswagen, Renault czy Suzuki. To również centrum zakładów zajmujących się produkcją lokalnych wyrobów ze skóry – na przykład słynnych kożuchów.

Nowy Targ jest także miejscowością atrakcyjną turystycznie. Ze względu na bliskie położenie względem Gorców, Tatr, Jeziora Czorsztyńskiego i kilku parków narodowych stanowi bazę wypadową dla miłośników przyrody z całego kraju.

Ze względu na rozwój gospodarczy i turystyczny Nowy Targ jest postrzegany przez przedsiębiorców jako atrakcyjne miejsce na prowadzenie lokalnych biznesów.

Pozycjonowanie w biznesie lokalnym

Aby zadbać o przemyślany i skuteczny marketing w biznesie lokalnym, należy go odpowiednio wypromować w regionie. Dzięki temu marka na stałe wpisze się w świadomość potencjalnych klientów. Jednym z narzędzi, jakie możesz w tym celu wykorzystać, jest pozycjonowanie lokalne.

Służy ono zwiększeniu widoczności strony internetowej Twojej firmy w wynikach wyszukiwania związanych z danym miastem lub regionem i konkretna usługą. Pozycjonowanie stron internetowych doskonale wspiera miejscowe przedsiębiorstwa – pozwala na zyskanie znacznej liczby nowych klientów. Świetnie sprawdzi się też w sytuacji, w której dopiero otwierasz lokalną działalność. Odpowiednio wypozycjonowana witryna, jeszcze przed udostępnieniem jej użytkownikom, zapewni Ci mocny start w branży.

Co wchodzi w skład pozycjonowania lokalnego?

Usługa pozycjonowania stron to szereg działań poprawiających widoczność Twojej firmy w Internecie. Należy do nich między innymi:

Szczegółowy audyt SEO

Profesjonalnie przeprowadzony pozwala na dobór skutecznych narzędzi do odpowiedniego wypozycjonowania Twojej firmy w mieście lub całym regionie.

Optymalizacja treści pod kątem fraz kluczowych.

Dzięki temu upewnisz się, że słowa kluczowe wpisywane przez użytkowników w wyszukiwarce Google znajdują się na Twojej stronie.

Opracowanie strategii link-buildingowej

Odpowiednio przeprowadzony link-building stwarza profil linków do Twojej strony, zwiększając jej widoczność i generując ruch organiczny. Dzięki niemu większa liczba użytkowników ma szansę wejść na Twoją witrynę.

Optymalizacja wizytówki Google.

Czytelna wizytówka Twojej firmy w Google to klucz do jej sukcesu. Powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje – dane kontaktowe, adres, zakres usług – i być na bieżąco aktualizowana.

Pozycjonowanie stron internetowych w Nowym Targu – co oferujemy?

Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług z obszaru pozycjonowania lokalnego dla firm z całej Polski. Za cel stawiamy sobie jak najefektywniejsze poprawienie widoczności witryny Klienta w sieci w taki sposób, by nie tylko zwiększyć jej konwersję, ale by również miało to przełożenie na liczbę rzeczywistych klientów firmy. Dlatego dbamy zarówno o optymalizację strony pod kątem SEO, jak i o uatrakcyjnienie jej w oczach użytkowników.

Oferujemy prowadzenie firmowych social mediów, a także stworzenie merytorycznych i interesujących treści. Ponadto, w Invette zajmujemy się kampaniami Google Ads oraz działaniem z zakresu marketingu szeptanego.

Z nami skutecznie wypromujesz swój lokalny biznes!

pozycjonowanie stron w nowym targu

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top