Pozycjonowanie firm w Sopocie.

Sopot to nadmorski kurort, który wraz z Gdynią i Gdańskiem tworzy Trójmiasto. Znajdujące się tam najdłuższe drewniane molo w Europie to obowiązkowy punkt dla wielu turystów odwiedzających Morze Bałtyckie. Ponadto, Sopot słynie z Hipodromu oraz corocznego Sopot Festival.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Sopocie, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron sopot
pozycjonowanie stron w sopocie

Miasto przyciąga do siebie nie tylko turystów, ale i kuracjuszy: to znane, wieloletnie uzdrowisko – na terenie miasta znajduje się 5 ośrodków lecznictwa uzdrowiskowego. Sopot to miasto, w którym ciągle dużo się dzieje. Miasto oferuje bogatą bazę noclegową, dostęp do muzeów, galerii, teatrów i kin oraz udział w kilkunastu cyklicznych imprezach rocznie. Z tego powodu Sopot jest ważnym punktem na mapie nie tylko turystów, ale również lokalnych przedsiębiorców.

Pozycjonowanie lokalne w Sopocie, wspomóż swój lokalny biznes!

Atrakcyjność turystyczna i uzdrowiskowa Sopotu wpływa na miejscowych przedsiębiorców. W napływających turystach, uczestnikach imprez oraz kuracjuszach widzą oni potencjalnych klientów dla swoich lokalnych biznesów. Aby jak najskuteczniej zaistnieć w świadomości klientów, trzeba zainwestować w nowoczesny oraz świadomy marketing. Jednym z jego narzędzi jest pozycjonowanie lokalne, które szczególnie sprawdza się w przypadku witryn miejscowych firm.

Pozycjonowanie lokalne służy poprawieniu widoczności strony internetowej Twojego biznesu w wynikach wyszukiwania związanych z danym miastem lub regionem i konkretna usługą. Dzięki temu stajesz się widoczny dla użytkowników najbardziej zainteresowanych ofertą Twojej firmy. Pozycjonowanie prowadzi do zwiększenia liczby potencjalnych klientów, a co za tym idzie – zwiększenia dochodowości biznesu .

Co możemy Ci zaoferować?

W Lokeo zajmujemy się kompleksowym pozycjonowaniem lokalnym firm z Sopotu. Mimo iż nasza siedziba zlokalizowana jest w Krakowie, współpracujemy z firmami z całej Polski – odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą.

Zawsze zaczynamy od poznania specyfiki danej branży i dopasowania narzędzi, które skutecznie wypromują Twoją firmę w Internecie. Pozostajemy z Klientami w stałym kontakcie, na bieżąco informując o efektach podejmowanych przez nas działań i błyskawicznie reagujemy na ich uwagi oraz sugestie.

pozycjonowanie firm sopot

Jak działamy?

 Przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO, po którym dobieramy najskuteczniejsze narzędzia działania.

 Tworzymy strategię link-buildingową, która zwiększa konwersję witryny i generuje ruch organiczny. Buduje cenny profil linków, który zwiększa zaufanie do Twojej witryny.

 Optymalizujemy wizytówkę Google. Dbamy, aby była maksymalnie zrozumiała i atrakcyjna dla użytkowników – dzięki niej każdy z nich może stać się Twoim klientem.

Wyłaniamy odpowiednie frazy kluczowe, pod kątem których będziemy pozycjonować stronę internetową.

Sama optymalizacja to nie wszystko! W Invette wiemy, że równie ważny jest pozytywny wizerunek oraz atrakcyjny, jakościowy content.  Dlatego każdemu naszemu Klientowi proponujemy także skorzystanie z działań naszego działu social mediów i copywritingu. Prowadzimy również działania z zakresu marketingu szeptanego oraz kampanii Google Ads.

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top