Pozycjonowanie firm w Tarnowie.

Tarnów jest nie tylko ważnym węzłem komunikacyjnym, ale także istotnym centrum kulturalnym, turystycznym i gospodarczym w Małopolsce. Na terenie miasta zlokalizowana jest siedziba Grupy Azoty – największej w branży chemicznej grupy kapitałowej w Polsce – oraz Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Tarnowie, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron tarnów
pozycjonowanie stron w tarnowie

W miejscowości Tarnów znajduje się wiele zabytkowych kościołów oraz budynków użytkowych z XVI, XVII i XVIII wieku. Ponadto w Tarnowie mieści się aż pięć szkół wyższych, co czyni z niego atrakcyjny ośrodek życia studenckiego. To wszystko zachęca nie tylko wielkich inwestorów, ale i lokalnych przedsiębiorców do rozwijania swojego biznesu właśnie w tej miejscowości.

Lokalny biznes jak odnieść sukces?

Kluczem do sukcesu lokalnych firm jest zbudowanie świadomości marki u potencjalnych klientów – turystów oraz stałych i nowo napływających mieszkańców.

W dzisiejszym społeczeństwie nie jest to możliwe bez odpowiednio zbudowanej oraz wypozycjonowanej strony internetowej. Sprawnie wdrożona kampania SEO może realnie wpłynąć na zwiększenie liczby rzeczywistych klientów, co uczyni lokalny biznes naprawdę dochodowym.

Usługa pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie lokalne to usługa, na której wykupienie coraz częściej decydują się miejscowi przedsiębiorcy. Służy zwiększeniu widoczności witryny w wynikach wyszukiwania związanych z daną branżą. Jego lokalny aspekt polega na tym, że skupia się na wypozycjonowaniu strony w powiązaniu z konkretnym regionem – a najczęściej miastem – w którym na co dzień działa firma.

Głównym narzędziem stosowanym w pozycjonowaniu lokalnym są frazy kluczowe. Aby działania SEO przełożyły się na realny sukces, frazy muszą być odpowiednio dobrane pod kątem wyszukiwań konkretnej grupy użytkowników poszukujących ściśle określonej usługi.

Do klientów z okolicy najlepiej docierają słowa kluczowe zawierające nazwę miasta na przykład pizzeria Tarnów, delikatesy spożywcze Tarnów czy adwokat Tarnów.

pozycjonowanie firm tarnów

Co oferuje nasza firma?

W Invette troszczymy się o to, aby witryny firm naszych Klientów były dobrze widoczne w sieci i dążymy do pozyskania przez nich jak największej liczby realnych klientów. Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami z całej Polski.

Przeprowadzamy darmowe audyty SEO, które wyznaczają narzędzia najlepsze dla kampanii dla Twojej firmy.

Optymalizujemy strony internetowe tak, aby były widoczne w wyszukiwarce i atrakcyjne dla użytkowników.

Optymalizujemy wizytówkę Google, byś był widoczny w mapach Google.

Tworzymy strategię link-buildingową, która pozwalają na dotarcie do strony Twojej firmy większej liczbie użytkowników.

Podejmujemy działania z zakresu content marketingu – nasz dział copywritingu tworzy wysokiej jakości teksty, które są dostosowane do wymogów SEO oraz oczekiwań Twoich klientów.

Nasza firma oprócz kampanii pozycjonowania prowadzi też m.in kampanie marketingu szeptanego oraz kampanie Google Ads.

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top