Pozycjonowanie firm we Wrocławiu.

Wrocław to miasto o niezwykle natężonym ruchu turystycznym. Przybywają do niego turyści nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Jest znany z Targów Bożonarodzeniowych, przepięknej architektury i dobrej infrastruktury. Ze względu na obecność uczelni jest również tętniącym życiem miastem akademickim. 

Jeśli prowadzisz lokalny biznes we Wrocławiu, sprawdź jak możesz dotrzeć do swoich klientów!

pozycjonowanie stron wrocław
wrocław pozycjonowanie stron internetowych

Wrocław Posiada bogate zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Tysiące turystów codziennie w Internecie wyszukuje najlepszych, najbardziej polecanych miejsc noclegowych czy restauracji. Warto zatem zadbać o widoczność w wyszukiwarce, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z usług firmy.

Pozycjonowanie lokalne we Wrocławiu

Lokalny biznes może być niezwykle dochodowy

 Jeśli zadbamy o jego odpowiednią promocję, zadowoleni klienci sami będą go polecać i zachęcać kolejne osoby do korzystania. Aby tak się stało trzeba jednak podjąć szereg działań promujących lokal i sprawiających, że staje się on obecny w świadomości klientów. Jednym z takich działań jest pozycjonowanie lokalne, które pozwala zwiększyć popularność firmy i przyciągnąć potencjalnych klientów.

 

O czym warto pamiętać przy lokalnym pozycjonowaniu?

Dobrze działającą, mobilna wersję strony

Wyszukiwania lokalne często wykonywane są na telefonie – użytkownicy szukają dobrej restauracji czy kawiarni w pobliżu. Powinniśmy również dodać wizytówkę swojej firmy w Google Moja Firma wraz z opisem firmy, godzinami otwarcia i danymi kontaktowymi. Zachęcajmy klientów do wystawiania ocen – ich duża ilość wpływa pozytywnie na pozycjonowanie wizytówki.

Zoptymalizowanie strony pod kątem miejsca, w którym działa firma

Chodzi o dodanie nazwy firmy w tytule strony, dodanie danych kontaktowych na stronie głównej oraz, jeśli firma działa w kilku lokalizacjach, dodanie osobnej strony dla każdej lokalizacji.

Analiza słów kluczowych

Dzięki dokładnej analizie fraz można zoptymalizować stronę pod konkretne keywordsy, które potencjalni klienci wpisują w Google, poszukując firm takich jak Twoja.

Warto zadbać o zastosowanie tzw. danych strukturalnych

Dane strukturalne, to znaczniki, które opisują rodzaje treści na stronie – najczęściej w formie kodu HTML. Mogą zawierać godziny otwarcia firmy, adres, numer telefonu, czy opis usług – na przykład menu w lokalu gastronomicznym – a więc istotne dla klienta informacje.

kampanie seo lokalne wrocław

Co oferuje nasza firma?

W Lokeo dbamy o to, aby biznesy naszych klientów były widoczne w sieci i staramy się jak największej liczby klientów.

Staramy się jak najlepiej poznać specyfikę biznesów naszych klientów, aby móc jak najskuteczniej promować ich działalność. Starannie dobieramy frazy z nazwą miasta i optymalizujemy pod ich kątem strony Internetowe klientów. Dbamy o odpowiedni wygląd wizytówek w Google i mediów społecznościowych klienta.

Tworzymy jakościowy content, zoptymalizowany pod frazy kluczowe, a jednocześnie przejrzysty i czytelny dla użytkowników.

Oprócz usługi pozycjonowania, oferujemy działania takie jak prowadzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma, dzięki któremu Twoi klienci odnajdą Cię w mapach!

Zadzwoń do nas!

Scroll to Top