Reklamy Google i Meta Ads dla gabinetu podologicznego

5/5 - (1 vote)
wyniki kampanii lokeo google ads wyniki case study

Efekty 30 dniowej kampanii Google i Meta Ads

CTR - współczynnik kliknięć
0 %
konwersji
9

Uzyskany efekt

Przeprowadzona kampania reklamowa dla gabinetu podologicznego w niewielkiej miejscowości odniosła sukces dzięki wykorzystaniu dwóch kanałów reklamowych: Google i Facebook.

W kampanii Google skoncentrowaliśmy się głównie na sieci wyszukiwania, starając się stworzyć atrakcyjne reklamy, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Dzięki wielu testom nagłówków i tekstów reklamowych osiągnęliśmy imponujący współczynnik kliknięć CTR na poziomie 23%. To oznacza, że niemal co czwarta osoba widząca reklamę decydowała się kliknąć, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty.

 

W przypadku Facebooka, prowadziliśmy działania świadomościowe i remarketing, docierając do osób, które wcześniej odwiedziły stronę internetową gabinetu.

W ciągu ostatnich 30 dni odnotowaliśmy 13 konwersji. Warto zaznaczyć, że rzeczywista liczba konwersji mogła być znacznie większa, ponieważ numer kontaktowy na stronie nie był klikalny.

Po 30 dniach kampanii Google i Meta Ads

lokeo opinie reklamy google wyniki podolog

Podsumowanie

Ten przykład stanowi kolejny dowód na skuteczność lokalnych kampanii reklamowych. Dzięki odpowiedniemu podejściu i wykorzystaniu różnych platform reklamowych, udało nam się zwiększyć rozpoznawalność gabinetu podologicznego w niewielkiej miejscowości.

Scroll to Top