Reklamy Google Ads dla pralni dywanów

5/5 - (1 vote)
wyniki kampanii lokeo google ads wyniki case study

Efekty 30 dniowej kampanii Google Ads

konwersje
0
koszt konwersji
9

Uzyskany efekt

Jest to jeden z przykładów prowadzenia kampanii dla biznesu lokalnego dysponującego ograniczonym budżetem. Wyzwanie polegało na prowadzeniu skutecznej kampanii Google Ads dysponując jedynie 600 zł na reklamę miesięcznie. Dodatkowym utrudnieniem było to, że klient nie miał wcześniejszego doświadczenia z kampaniami w Google, co oznaczało brak danych wyjściowych.

W pierwszym miesiącu skoncentrowaliśmy się na zbieraniu danych, wykorzystując ograniczony budżet na testowanie różnych strategii i doborze wyłącznie kilku słów kluczowych z największym potencjałem. Pozyskane dane nie tylko pomogły nam, ale również algorytmom Google w docieraniu do odpowiedniej grupy odbiorców.

W kolejnych miesiącach wykorzystaliśmy te dane do optymalizacji kampanii. Skupiliśmy się na precyzyjnym targetowaniu, wybierając wyłącznie kilka słów kluczowych i dostosowując treści reklam tak, żeby jak najbardziej angażować odbiorców i zwiększać CTR (współczynnik klikalności).

W trzecim miesiącu współpracy kampania zaczęła odnotowywać bardzo zadowalające rezultaty. Osiągnęliśmy ponad jedną konwersję dziennie przy koszcie konwersji w okolicach 18 zł.

Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i ciągłej optymalizacji udało nam się maksymalnie wykorzystać ograniczony budżet, generując znaczący zwrot z inwestycji dla klienta.

Po 30 dniach kampanii Google Ads

google ads lokeo pralnia dywanów case study
google ads lokeo pralnia dywanów wyniki

Podsumowanie

Mimo ograniczonego budżetu i braku wcześniejszych danych skutecznie przeprowadziliśmy kampanię Google Ads dla małej, lokalnej firmy. Nasza strategia oparta na precyzyjnym targetowaniu i ciągłej optymalizacji przyniosła znaczące rezultaty, zwiększając liczbę konwersji i obniżając jej koszt.

Scroll to Top